Autor: Nemáme souhlas s uvedením jména.

Rok výroby: Neznámý.

Informace od autora: "Potvůrky rohlíky v namazaném stavu nedrží a točí se namazanou stranou dolů. Po obtisknutí svého obsahu na talíř to již není ono, a tak si dovoluji nabídnout ´držák´, ve kterém se ani nehnou. V otočeném stavu je to pak jakýsi stoleček, který slouží např. jako podložka pod krajíc chleba atd."

Komentář muzea: Tento zlepšovák nebyl v Muzeu testován, aby nedošlo k popatlání máslem. Je evidentní, že vše funguje jak má. Exponát jsme získali díky laskavosti manželky Přemka Podlahy, paní Kateřiny Kalendové. Je z její sbírky.