Autor: Milan Říha.

Rok výroby: 2016.

Informace od autora: Je to přenosná svítilna z reflektoru od Porsche 997 Carrera. Zhotovil jsem si ji pro radost, jelikož tak exkluzívní auto asi mít nikdy nebudu. Proč se tedy známým nepochlubit alespoň tímto unikátem. Uvnitř je jednoduché zapojení - baterie, vypínač a žárovka. Jako rukojeť mi posloužilo zkrácené koupelnové madlo.

Komentář muzea: Připravili jsme pro vás návod, podle kterého si můžete takovouto svítilnu sami vyrobit. Stojí za to podívat se i na další podobné exponáty z Muzea kutilství. Napište do vyhledávače našeho webu slovo svítilna.