Autor: Neznámý.

Rok výroby: Před rokem 1989.

Popis: Krabička je z hliníkového plechu, pouze boky zhotovil autor z překližky. Reproduktorovu skříňku postavil rovněž z překližky a potáhl ji tapetou. Ladící obvod (na plošném spoji RFT 390009 / AB 000 44 A4) tvoří anténa (na feritové tyčce délky 100 mm a průměru 8 mm), otočný kondenzátor TESLA WN 704 13 a další součástky (např. tranzistory KF 124, KF 125, přepínače Izostat atd.) Výkonový stupeň pracuje se dvěma integrovanými obvody MBA 810DAS. Reproduktorovu skříňku není možné odpojit. K připojení externí antény pro příjem VKV slouží koaxiální kabel vyvedený mimo přístroj. Rozměry přijímače: cca 250 x 100 x (výška) 150 mm. Rozměry reproduktorové skříňky: cca 140 x 80 x 140 mm.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte slovo přijímač.