Autor: Zdeněk Skřivánek.

Rok výroby: 1988.

Popis: K zobrazení času slouží dvoumístné sedmisegmentové zobrazovače VQE 14 E červené barvy (výrobce RFT z bývalé NDR) a k nastavování tlačítka Izostat (z Polska). Elektronika je vestavěna do dřevěné skříňky, kterou si autor zhotovil sám. Rozměry: cca 250 x 175 x 55 mm.

Komentář muzea: Všimněte si detailu popisů - iniciály autorova jména a příjmení jsou doplněny o symbol ptáčka (zřejmě se jedná o skřivánka).

Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text hodiny.