Autor: Ladislav Andrýsek.

Rok výroby: Asi 1960-1966.

Informace od autora: Přístroj je zhotoven podle plánku, který vydala ELEKTRA (obchod potřebami pro domácnost, Václavské náměstí 25, Praha II. Skříňku jsem nařezal na malé cirkulárce.

Komentář muzea: Čelní panel je vystřižen z plánku, nalepen na pertinax a ochráněn krytem z plexiskla. Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text fotokomora.

Názory čtenářů webu: 13. 01. 2024 - "To vypadá na poloprofesionální, ale dobrý." "Wspanialy okaz." Z Facebookového profilu Muzea kutilství vypsal Milan Kutil Říha

Zatím nemáme žádné příspěvky. Zašlete nám své názory, připomínky, náměty, poznatky nebo informace k tomuto exponátu. Po vzájemném odsouhlasení textu vše rádi zveřejníme.