Autor: Ivo Andrýsek.

Rok výroby: Před rokem 1989.

Informace od autora: Tank je z polyethylenové trubky, dno a uzávěr jsem odlil z epoxidu barveného černou práškovou barvou a jako výztuha - skelné plátno. Dnes by labyrint bránící průniku svetla zvládla 3D tiskárna, já musel lepit z více dílů. Těsnění je z licího silikonu. Soustružnické práce - Pavel Sochor. Textolitová vložka sloužila k vyrovnání novodurových upevňovacích kroužků. Dno sloužilo i jako spojka s pohonem. Ta podložka, co je uvnitř dole, se dá také vyjmout.

Rozměry: výška cca 295 mm, průměr cca 120 mm.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text fotokomora.