Autor: Martin Král.

Rok výroby: Po roce 1989.

Popis: Autor se zachoval ekologicky. Přestože se mu u přístroje (kombinovaný odšťavňovač, mixér, mlýnek a sekáček) ulomila příchytka, zařízení nevyhodil. Když pak potřeboval malou domácí brusku, stále fungující pohonná jednotka našla nové uplatnění - stačilo opatřit její unašeč duralovým diskem se samolepícím brusným kotoučem (o průměru 125 mm) a "udělátko" na broušení pastelek, úpravy modelářských hranolků apod. bylo na světě.

Rozměry: cca 230 x 165 x 155  mm.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text bruska.