Berlingo 2 má v přístrojové desce dva záhadné válcové otvory. Jsou nadmíru elegatní, ale nikdy nikdo nepřišel na to, k čemu slouží. Když jsem řešil, kam v tomto voze umísťovat mobil, MP3 přehrávač nebo navigaci, jevily se mi tyto neužitečné "díry" jako mimořádně vhodné. Jak do nich ale výše uvedenou elektroniku upevňovat, aby výroba držáku nedala spoustu práce? A pak mě osvítil geniální nápad - víčko od kanystru má správný průměr. Stačí na něj nalepit magnet a jste hotovi. No není to na nobelovku?

Pozn.: Víčko se dá koupit jako samostatný díl. Pořiďte si plochou verzi, ta vypouklá se nehodí.