Autor: Neznámý.

Rok výroby: Neznámý.

Popis: Jedná se o legendární zesilovač Transiwatt 30 vyráběný (i jako stavebnice) Klubem elektroakustiky Praha asi od roku 1967, ale i řadou bastlířů. Návod vyšel např. v časopise HI FI MAGAZIN. Tento konkrétní přístroj byl zhotoven někdy po roce 1970 - soudě podle roků výroby použitých součástek.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobná zařízení z naší sbírky. Do vyhledávacího políčka tohoto webu zadejte slovo zesilovač.

Rozměry jsou 390 x 320 x (výška) 100 mm.

Všimněte si ovládání síťového vypínače a přepínače vstupů pomocí táhel vedených od knoflíků na předním panelu - typického znaku těchto zesilovačů.