Muzeum kutilstv

Autor: Neznámý.

Rok výroby: Neznámý.

Popis: Přístroj je postaven z československých součástek TESLA (integrované obvody, tranzistory, kondenzátory, odporové trimry), METRA (ručkové měřidlo), polských přepínačů IZOSTAT atd. Krabičku autor zhotovil z plechu a nabarvil šedým tepaným lakem. Dno a zadní stěna jsou ze sklotextitu. Čelní panel tvoří plexisklo podložené kartónem s nápisy z obtisků.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobná zařízení z naší sbírky. Do vyhledávacího políčka tohoto webu zadejte slovo metr.

Názory čtenářů webu: 19. 04. 2020 - Jedná se o výrobek stejného autora, jenž zhotovil také zkoušeč tranzistorů. Obě konstrukce vykazují spousty shodných znaků. Milan Říha

Zašlete nám své názory, připomínky, náměty, poznatky nebo informace k tomuto exponátu. Po vzájemném odsouhlasení textu vše rádi zveřejníme.

multimetr

Rozměry jsou 200 x 150 x (výška) 110 mm.

multimetr

Vnitřek přístroje.