Muzeum kutilstv

Autor: Neznámý.

Rok výroby: Neznámý.

Popis: Transformátor je vyroben amatérsky, usměrnění zajišťuje blok KA 220/05 s diodami KY 704, napětí vyhlazují elektrolytické kondenzátory TC 533 a TC 937, rozsahy se vybírají pomocí přepínačů WK 533, velikost Ucbm určuje regulační drátový rezistor TR 623 atd. Všechny součástky jsou značky TESLA. Přední panel tvoří plexisklová deska podložená papírem s ručními popisy. Dno a záda zhotovil autor z pertinaxu, víko z plechu nabarveného šedým tepaným lakem.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobná zařízení z naší sbírky. Do vyhledávacího políčka tohoto webu zadejte slovo měřič nebo zkoušeč.

Názory čtenářů webu: 19. 04. 2020 - Jedná se o výrobek stejného autora, jenž zhotovil také V-Ω-metr. Obě konstrukce vykazují spousty shodných znaků. Milan Říha

Zašlete nám své názory, připomínky, náměty, poznatky nebo informace k tomuto exponátu. Po vzájemném odsouhlasení textu vše rádi zveřejníme.

multimetr

Rozměry jsou 200 x 150 x (výška) 95 mm.

multimetr

Vnitřek přístroje.