Autor: Neznámý.

Rok výroby: Neznámý.

Popis: Všechny součástky jsou upevněny na čelní desce, pouze plochá baterie 4,5 V se nachází v plechovém držáku na cuprextitových zádech. Krabičku zhotovil autor z pozinkovaného plechu a nalakoval černou barvou. Přední panel polepil kladívkovou čtvrtkou a popsal pomocí obtisků. Zadní panel opatřil údaji potřebnými k měření. Rozměry přístroje jsou: 125 x 60 x (výška) 85 mm.

Komentář muzea: Pokud si chcete prohlédnout i další podobné věci z naší sbírky, zadejte do vyhledávacího políčka tohoto webu slovo měřič.

multimetrmultimetr