Autor: Neznámý.

Rok výroby: Před rokem 1989.

Popis: Základním a také kuriózním prvkem tohoto výrobku je plechovka původně určená k zavařování masa. K její horní části připájel autor mosazné víko s koaxiálním konektorem. Vše  doplnil o "poloskříňku" z hliníkového plechu ukrývající desku plošného spoje se součástkami. Na bok přístroje přilepil ručně kreslený graf sloužící k přepočtu dílků stupnice měřidla (mikroampérmetr METRA) na výkon ve Wattech. Aparát má rozměry cca 130 x 80 x (výška) 130 mm.

Komentář muzea: Zařízení pravděpodobně sloužilo jako umělá zátěž pro měření výstupního výkonu vysílačů.

multimetrmultimetrmultimetr