Autor: Neznámý.

Rok výroby: Před rokem 1989.

Popis: Vodorovný prvek je z betonářské ocelové tyče o průměru 13 mm, na niž autor připájel (tvrdou pájkou) ornamenty vytvarované z plechového pásku síly 1 mm a šířky 10 mm a háčky z drátu o průměru 3,3 mm. Vše nalakoval černou barvou. Délka výrobku je cca 47 cm.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky. Do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text věšák.

Názory čtenářů webu: 01. 02. 2020 - Z Facebookového profilu našeho muzea zveřejňujeme tyto příspěvky:

a) Podobné klíče jsem viděl dělat v ČKD-DIZ na zámečnické dílně. Také jsme doma jeden měli, ale jen se 4 háčky.

b) Doma na chodbě mi visí zrcadlo. Dostali jsme to jako svatební dar před 37 lety. Uděláno v dílnách na Dole 1. máj (Barbora) v Karviné.

Zveřejnil: Milan Kutil Říha

Zašlete nám své názory, připomínky, náměty, poznatky nebo informace k tomuto exponátu. Po vzájemném odsouhlasení textu vše rádi zveřejníme.