Autor: Jan Wasserbauer.

Rok výroby: Po roce 1989.

Popis: Jedná se o zapojení dle časopisu Amatérské rádio. Plošné spoje, na nichž jsou umístěny součástky (např. 7-segmentové dvojité LED  zobrazovače HDSP-5523 nebo transformátor WEL4), zhotovil František Mazuch. Aby nedošlo při výpadku sítového napětí ke "ztrátě času", je přístroj vybaven NiCd baterií 2/V170R VARTA. Krabičku spájel autor z cupextitových desek a celek polepil alobalem. Čelní panel vytvořil z červeného plexiskla, na zadní stěnu umístil 2 mikrospínače pro nastavování hodnot.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky. Do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text hodiny.