Autor: Erich Rauer.

Rok výroby: Před rokem 1989.

Popis: Přístroj je vestavěn do krabičky zhotovené z hliníkového plechu. Knoflíky otočných přepínačů si autor vyrobil z ocelové kulatiny (soustružením a frézováním). Popisy na čelním panelu i na měřidle (z Metry Blansko) vytvořil pomocí obtisků Propisot. Rozměry: cca 180 x 110 x 45 mm.

Komentář muzea: Aparát se mi nepodařilo otevřít, tudíž nemohu poskytnout fotografie vnitřku. Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte slovo -metr (s pomlčkou na začátku).