Autor: Ing. Antonín Vajčner.

Rok výroby: 1978.

Informace od autora: Přístroj je postaven z československých součástek TESLA a polských přepínačů IZOSTAT. K vlastnímu měření využíval AVOMET (Metra DU10). Umožňoval měření běžných i výkonových tranzistorů, usměrňovacích i Zenerových diod. Krabička je zhotovena z plechu a nastříkána barvami ve spreji. Bočnice jsou z černého novoduru. Byl použit vnější zdroj stejnosměrného napětí 9 V a přívod síťového napětí. Rozměry: 188 x 110 x 94 mm.

Komentář muzea: Autorem 4. až 10. fotografie je Ing. Antonín Vajčner.

Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text měřič tranzistorů.