Autor: Neznámý.

Rok výroby: Neznámý.

Popis: Správný kutil se nesmířil s obyčejným autíčkem a dovybavil jej blikáním střešních světel sestávajícím ze dvou žlutých a dvou červených LED. K napájení slouží 9 V baterie, efekty "způsobuje" elektronika na plošném spoji (sovětský integrovaný obvod K561LA7, tranzistory TESLA KFY 34, otočný vypínač firmy FHF atd.). Vše je "nacpáno" do nákladového prostoru vozidla.

Komentář muzea: Renault trafic AMBULANCE vyráběl komunální podnik Kovozávody Semily (KZS). Hračka byla součástí oblíbených stavebnic Monti system, jejichž první model vznikl v roce 1984.