Autor: Erich Rauer.

Rok výroby: Před rokem 1989.

Popis: Přístroj vytváří signál se sinusovým, pilovitým nebo obdélníkovým průběhem. Frekvenci lze nastavovat. Autor použil např. tyto součástky: transformátor TAH 2, otočný přepínač WK 533 35, přepínače Izostat, potenciometry TP 110, TP 160, operační zesilovač MAA 502 atd. Krabička je z hliníkového plechu, čelní panel chrání červené lakování, nápisy vznikly díky obtiskům Propisot. Rozměry: cca 155 x 175 x 50 mm.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text generátor.