Autor: Pavel Šustr.

Rok výroby: Asi 1987.

Popis: Tuto dvojkombinaci nám věnovala autorova dcera. Do krabice z překližky, která je nastříkána elegantní barvou připomínající kov, je vestavěna magnetofonová mechanika z japonského "kazeťáku" a rádio s krátkými, středními a dlouhými vlnami. Stereozesilovač, s tehdy populárními tranzistory KD 601, má výkon 2 x 6 W. Vše je napájeno 220 V pomocí síťové šňůry. Další "vychytávky": výsuvná teleskopická anténa, konektory pro externí zdroje signálu, magnetofon lze vyjmout a používat samostatně atd.

Komentář muzea: Přístroj dokazuje, že čeští kutilové nedokázali vyrobit snad jenom kosmickou raketu. Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text magnetofon.

Názory čtenářů webu: Zatím nemáme žádné příspěvky.

radiomagnetofon