Autor: Bořivoj Šubrt.

Rok výroby: 1975.

Informace od autora: Barevnou hudbu jsem vyrobil pro své tři dospívající dcery a byla využívána pro domácí diskotéku. Na obrázku je pouze jedna část - stojan s reflektory, které osvětlovaly na vlasci zavěšenou a roztočenou kouli, jež byla polepena drobnými zrcátky, která "házela" odrazy podle rytmu a frekvence do prostoru. Signál byl odebírán z výstupu pro sluchátka či pro reproduktor a přes frekvenční výhybky a tranzistorový zesilovač jednotlivé reflektory spínal.

Komentář muzea: A teď ta nejdůležitější informace: reflektory - to jsou přední světla z jízdních kol.

Názory čtenářů webu: Zatím nemáme žádné příspěvky. Zašlete nám své názory, připomínky, náměty, poznatky nebo informace k tomuto exponátu. Po vzájemném odsouhlasení textu vše rádi zveřejníme.