Autor: Nemáme souhlas se zveřejněním jména.

Rok výroby: 1999.

Informace od autora: Exponát jsme získali od paní Kateřiny Kalendové, manželky Přemka Podlahy, včetně tohoto dopisu:

Vážený pane Podlaho stručně.

Po shlédnutí posledního "Receptáře" a Vašeho ujištění, že zásilka s datem pošty 21. 6. bude zařazena do losování o finanční poukázky, jsem se rozhodl přispět i svou troškou do mlýna.

Zasílám Vám vzorek záslepky plotových sloupků. Mnoho majitelů pozemků tyto kryjí buď sklenicemi, plechovkami, či je i zabetonují. Já jsem použil na svých 36 sloupcích dna od sprejů. Jsou hliníková, tudíž nezničitelná a plot takto opatřen i hezky vypadá! Věřím, že v každé domácnosti je žena, která sprej používá a když je prázdný, nikdo neví "Kam s ním".

Komentář muzea: Na fotografii vidíte záslepku (nahoře) při nasazování na kousek sloupku o průměru 48 mm (dole). Vše je nalakováno okrovou barvou.