Autor: František Mazuch.

Rok výroby: 1989.

Informace od autora: Některé součástky nebylo možné sehnat. Naštěstí jsem měl kamaráda, který mi je vozil ze Západního Německa. Pro konstrukci přístroje byly použity plošné spoje vlastní výroby, k ladění vysokootáčkový potenciometr Aripot. Celkem jsem zhotovil 6 ks přijímačů, což mě přivedlo k tomu, abych si koupil sovětský osciloskop C1-94. Satelitní přijímač mi umožňoval sledovat např. stanice: SAT1, TV5, RTL+ atd. vysílané družicemi ECS, Intelsat nebo Astra.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text satelit.

Názory čtenářů webu: Zašlete nám své názory, připomínky, náměty, poznatky nebo informace k tomuto exponátu. Po vzájemném odsouhlasení textu vše rádi zveřejníme.

satelitniprijimac