Autor: Neznámý.

Rok výroby: Neznámý.

Popis: Napájení zajišťuje transformátor tovární výroby, elektronický obvod je realizován na ručně škrábaném plošném spoji a využívá stabilizátoru napětí TESLA MA7805. Paralelně k výstupu se nachází elektrolytický kondenzátor TESLA TE986 / 500µF / 35V. Vše autor umístil do plastové krabičky B6, na jejímž zadním víku lze ještě dnes přečíst cenu, za kterou ji tehdy bylo možné koupit: 11,50 Kčs.

Komentář muzea: Pokud zadáte do vyhledávacího pole našeho webu slovo zdroj, můžete si prohlédnout i další podobné konstrukce.